بهترین دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب ، شامل مجموعه ‌ای از سخت‌ افزارها و نرم ‌افزارهای متنوع جهت کنترل تردد پرسنل و مهمانان در سازمان ‌ها ، مجموعه ‌ها ، کارگاه‌ ها و بنگاه‌ های اقتصادی مختلف می باشد. در ادامه به امکاناتی اشاره می کنیم که در میان قابلیت های ارائه شده در بهترین دستگاه حضور و غیاب از اهمیت بیشتری برخوردار است.

امکانات بهترین دستگاه حضور و غیاب

  1. در دستگاه حضور و غیاب امکان شناسایی افراد مجاز برای ورود و خروج فراهم شده است.
  2. در سامانه حضور غیاب می توان رکورد ورود و خروج افراد را در سخت ‌افزار های مرتبط ثبت نمود.
  3. یکی از قابلیت های دستگاه کنترل تردد انتقال رکوردها از حافظه ی داخلی دستگاه‌ ها به نرم افزارهای گزارش‌ دهی مربوطه می باشد که این قابلیت برای محاسبه میزان دریافتی پرسنل ، اضافه کار و کسری کار در شرکت های بزرگ بسیار مورد توجه است.
  4. در دستگاه اکسس کنترل می توانید از موارد اداری مربوط به حضور افراد گزارش دقیقی در اختیار داشته باشید.
  5. دستگاه حضور غیاب خروجی مناسبی برای محاسبه دریافتی ماهانه هر شخص ارائه می دهد.
  6. یکی از مهم ترین پارامترهای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب گارانتی معتبر می باشد.

ویژگی هایی که به آن پرداخته شد تنها برخی قابلیت های ارائه شده در بهترین دستگاه حضور و غیاب می باشد که بهتر است به هنگام خرید به آن ها توجه نمایید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب

گارانتی بهترین دستگاه حضور و غیاب

همانطور که اشاره شد مهم ترین نکته ای که در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب لازم است بدان توجه شود آن است که برای این محصول گارانتی معتبر ارائه شده باشد.

گارانتی طلایی دستگاه های حضور و غیاب یوکا یکی از معتبرترین گارانتی های ارائه شده می باشد؛ با گارانتی یوکا می توانید تا ۱۰ سال از خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب بهره مند شوید.

در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب به چه نکاتی توجه کنیم؟

تنوع بالایی در دستگاه‌ های حضور و غیاب و همچنین نرم افزارهای مربوط به آن ‌ها وجود دارد اما انتخاب کارآمدترین و بهترین دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار مرتبط با آن به

  • روش ‌های شناسایی افراد ( رمز ، کارت ، اثر انگشت و تشخیص چهره )
  • روش‌ های انتقال رکوردها به نرم ‌افزار
  • مشخصات دستگاه وابسته است.

با توجه به نیاز مجموعه، کارشناسان شرکت یوکا (ارائه دهنده انواع قفل دیجیتال و قفل هوشمند ، چشمی درب دیجیتال ، تجهیزات هتلی ، قفل الکترونیکی کمد ، گاو صندوق دیجیتال و …) از میان گزینه ‌های بسیار ، بهترین دستگاه حضور و غیاب را به کاربران پیشنهاد می‌ دهند.

یکی از بهترین دستگاه حضور و غیاب موجود در بازار برند نیتجن کره جنوبی است که با ویژگی های منحصر به فرد انتظار مصرف کنندگان را کاملا برآورده می سازد.

ویژگی های منحصر بفرد ارائه شده در بهترین دستگاه حضور و غیاب نیتجن

تاییدیه FBI

محصولات حضور و غیاب شرکت Nitgen دارای گواهینامه آمریکایی امنیتی و ایمنی توسط FBI هستند.

تاییدیه FVC

دستگاه حضور و غیاب نیتجن در رقابت های بین المللی موفق به دریافت تاییدیه FVC در آزمایشگاه بیومتریک شده است.

تاییدیه FVC قابلیت شناسایی اثر انگشت جعلی از اثر انگشت اصلی را در دستگاه اکسس کنترل تایید می کند.

استاندارد IP56

استاندارد ضد گرد و غبار و ضد آب. کارکرد استاندارد دستگاه در گستره ی دمایی ۲۰ الی ۶۰ درجه سانتی گراد و رطوبت ۹۰ درصد می باشد.

این استاندارد بیان گر آن است که این دستگاه حضور و غیاب علاوه بر محیط درون ساختمان در بیرون از آن نیز کاربرد دارد؛ از جمله این محیط ها می توان به بخش های پر باران یا مناطقی که رطوبت آن بالا است اشاره نمود.

ارتباط با بلوتوث

دستگاه حضور و غیاب نیتجن دارای قابلیت ارتباط بلوتوث با گوشی های هوشمند می باشد که برای صدور اجازه ورود پرسنل و مهمان به مجموعه و یا سازمان شما کاربرد دارد.

به این ترتیب لازم نیست برخی عملیات را با خود دستگاه انجام دهید و می توانید با اتصال گوشی به دستگاه از طریق بلوتوث